MielenkoNow16°C
+48 501 367 189Apartments Sunshine ul. Wierzbowa 10, 76-032 Mielenko
POZNAJ

MIELENKO I OKOLICĘ

Mielenko to malownicza wieś położona w województwie zachodniopomorskim, w gminie Mielno. Znajduje się tuż nad Morzem Bałtyckim, na Wybrzeżu Słowińskim, co czyni ją idealnym miejscem dla miłośników plażowania i morskich kąpieli.

Plaża w Mielenku


Ta przepiękna, piaszczysta plaża jest idealnym miejscem na relaksujący wypoczynek. Czysty, złocisty piasek, szum fal i niepowtarzalny widok na otwarte morze sprawiają, że każda chwila spędzona na plaży w Mielenku jest wyjątkowa.

Przystań rybacka w Chłopach


To jedno z najbardziej malowniczych miejsc na polskim wybrzeżu. Położona jest przy plaży, w samym centrum miejscowości Chłopy

(ok. 4km od Mielenka).

Bliskość Mielna


Zaledwie 1,5 km oddalone jest centrum Mielna. Ta bliskość sprawia, że goście mogą cieszyć się spokojem i urokiem Mielenka, jednocześnie mając łatwy dostęp do licznych atrakcji i udogodnień oferowanych przez popularne kurorty nadmorskie, takie jak Mielno. Bez względu na to, czy preferujesz spokojne spacery po plaży, czy szukasz miejsca z bogatą ofertą rozrywkową, Mielenko i Mielno oferują coś dla Ciebie.

Rejs statkiem po Jeziorze Jamno


Na jeziorze Jamno działają różne statki, które oferują rejsy, takie jak “Mila”, „Julek” “Tramp” oraz „Pionier”. Rejsy statkiem “Mila” trwają około 45 minut i pokrywają trasę o długości około 8 km, przebiegającą przez środkową i zachodnią część jeziora Jamno. Podczas rejsu, pasażerowie mogą usłyszeć historię regionu oraz ciekawostki odnośnie mijanych obiektów znajdujących się na lądzie.